Умови бронювання
Умови бронювання

Умови бронювання

Умови бронювання рептилій у розпліднику Fram Reptile

Вартість бронювання: 500 грн. за 30 днів.
Після оплати броні особина, яку забронювали, прибирають з продажу.

Навіщо потрібно оплачувати бронювання?

Найчастіше бронювання потрібне у двох випадках:

  • Покупцеві потрібен час для організації тераріуму та придбання обладнання для рептилії.
  • Рептилія надто мала для відправки, а покупець вже визначився з тим, яку саме особину хоче придбати.
Як це працює?

Ви оплачуєте 500 грн. і у Вас є 30 днів на покупку рептилії. Ці 500 грн входять у вартість тварини. Якщо, наприклад, рептилія коштує 3000 гривень, і Ви оплачуєте 500 гривень броні, то Вам доведеться доплатити 2500 гривень для покупки тварини.

Чи можна скасувати або змінити бронювання?

Бронювання можна відмінити або перенести на іншу рептилію протягом 7 днів після внесення броні.

  • Ми зобов’язуємося повернути бронювання в повному розмірі, якщо за будь-яких обставин покупець передумав купувати рептилію протягом 7 днів після внесення оплати для бронювання. Якщо Ви передумали купувати сцинка протягом тижня після внесення 500 грн передоплати, ми повертаємо Вам ці 500 грн.
  • Так само, протягом 7 днів, покупець може вибрати іншу особину і перенести залишок часу бронювання на неї. Якщо, наприклад, на 5 день після внесення броні Вам сподобалася інша рептилія, Ви можете перенести залишок днів (25 днів броні) на іншу рептилію.
Чи можливо скасувати бронювання на 8-й та більше день від внесення броні?

Бронь можна скасувати у будь-який день, однак, починаючи від 8 днів, ми залишаємо собі плату за утримання з розрахунку 500 грн на 30 днів.
Наприклад, Ви бажаєте скасувати бронь на 15-й день після внесення оплати для бронювання. У такому разі ми повернемо 250 гривень броні та 250 гривень ми залишаємо як плату на утримання тварини протягом цих 15 днів, які рептилія не була виставлена на продаж.

Прошу звернути Вашу увагу!
Ми не повертаємо бронювання в повному розмірі через 7 днів незалежно від Ваших особистих обставин. Бронь вноситься та повертається тільки за умовами, зазначеними вище.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *