Fram Reptile
Галерея

Галерея

Фото рептилій, синьоязиких сцинків та інших мешканців нашого розплідника

Тут Ви можете познайомитися з багатьма нашими улюбленцями і побачити їх у всій різноманітності забарвлення 🙂

Всі фото, розміщені в цьому розділі, не проходять колірну обробку! Саме тому Ви можете побачити забарвлення наших улюбленців в оригіналі.

Цікаво!
Забарвлення рептилій сильно змінюється залежно від обставин: від пори року (взимку – темніше); шлюбного сезону (у період спарювання – яскравіше); під час линяння (за тиждень до линяння луска стають темною або блідою); від освітлення (сонячного дня забарвлення буде максимально яскравим); навіть просто від настрою!
Спектр кольорів навіть однієї особини – на фото буде дуже різноманітним!
Тому у кожної тварини є своя добірка фото. Не можна обмежуватись лише однією фотографією, щоб зрозуміти забарвлення ящера чи змії.

Натиснувши на Круглое фото, Ви відкриєте фото-колекцію конкретного ящера або добірку фотографій окремої фотосесії. Приємного перегляду!)


Фотографії інших наших лускатих вихованців

Незважаючи на те, що нашою основною спеціалізацією є розведення сцинків, у нас також є багато інших рептилій. Більшість із них ми тримаємо для себе, для душі, а не для розведення. Ми прагнемо до того, щоб вже у 2025 році Ви змогли познайомитися з усіма нашими тваринами на відкритій виставці в Харківській області.
Наш інстаграм