Тераріуми з оргскла | Замовити
Тераріуми з оргскла | Замовити

Тераріуми з оргскла | Замовити

Привіт!

Ми-невелика тераріумна майстерня “Соколовська”. І ми тут для того, щоб познайомити Вас із тераріумами з оргскла.

Займаємося ми цією справою вже понад 2 роки, а перший наш “оргскляний дім” був для нашого еублефара Мурчика. Умовно, ми ще на стадії організації нашої маленької справи, але ми готові працювати і найголовніше — допомогти тобі правильно підібрати матеріал та тераріум для твого улюбленця.

Чому тераріум із оргскла?

Найбільш підходящими та доступними матеріалами для створення тераріумів є силікатне та органічне скло. Силікатне скло Ви всі бачили у вікнах, у стандартних тераріумах чи вітринах, тому поговоримо про оргскло.

Переваги оргскла:

  • Головний плюс оргскла – розбити тераріум із оргскла складніше, ніж звичайне силікатне;
  • Ємності, виготовлені з оргскла, добре накопичують тепло і неохоче віддають його в навколишній простір;
  • Його уламки рідко утворюють гострі кромки, про які можна порізатися;

Чи це все? Звичайно, ні. Оргскло приблизно в 3 рази легше ніж силікатне та стандартний тераріум 40х30х30 важить приблизно 2 кг.

Рекомендуємо ознайомитися: Експлуатація тераріуму з оргскла

Однак, як і у будь-якого матеріалу, у нього є і мінуси: температура його плавлення нижче, ніж у звичайного скла, тому ставити такий тераріум у плити – погана ідея. (Теплову лампу можна вішати, але 10 см від плит) До того ж, якщо у Вашої рептилії пазурі більше 4 мм, ми теж не радимо даний матеріал, тому що його краса швидко мутніє від подряпин.

То чому ми вибрали саме оргскло?

Всі ми знаємо, що таке прибирання в тераріумах і всі ми помічали, часто після генерального прибирання болять і спина і руки. Набагато простіше проводити прибирання, коли тераріум важить не 10 кг, а 4. Коли його можна легко віднести у ванну і помити, адже з оргсклом навіть дитина зможе зробити це самостійно та безпечно.
Усім нам подобається, коли дивлячись на тераріум ми не бачимо заломлення світла, яке часто можна зустріти у звичайному склі.

Кожному доводилося порізатися об гострі краї розбитого скла і шкодувати, що воно взагалі так легко розлетілося на уламки.

Ми вибрали оргскло, тому що воно зручніше у побутовому догляді. Тому що ми не хочемо витрачати багато часу на догляд за ним та відтирати п’ятна води зі скла. Ми любимо, коли ми маємо час і сили на інші аспекти нашого життя.

Потрібно щось особливе

За час роботи ми стикалися з безліччю замовлень. Деякі їх ставали “новим стандартом”, інші часто несумісні з реальністю. Наприклад, замовник може захотіти тераріум розміру, який ми не зможемо зробити. У той же час ми з іншим замовником можемо створити нове креслення, яке очолить рейтинг.

Замовляючи у нас тераріум, Ви можете не тільки придбати готовий тераріум з оргскла, але також запропонувати свої ідеї.

У оригінальному тераріумі, що створюється під ваше замовлення, можна вибрати:

  • Вибрати колір Вашого тераріуму.
  • Вибрати оригінальний розмір та пропорції.
  • Вибрати потрібну кількість, форму та розмір вентиляції для Вашого вихованця.
  • Вибрати ручки, замки та магніти у тому стилі, який хочете саме Ви!

Важливо: майстер може відмовити Вам у виконанні тераріуму на Ваші вимоги, якщо вони не сумісні з технічними нормами. Дізнатися про це Ви можете, обговоривши все з майстром.

Як замовити

Якщо Ви вже хочете замовити собі тераріум із оргскла або хочете обговорити з нашим майстром, чи підходить оргскло для Вашого улюбленця, наш майстер завжди рада безпосередньо з Вами обговорити кожен момент та допомогти з вибором. Ми підтримуємо будь-які способи зв’язку та раді продовжити спілкування з Вами.

Тому що все має бути красиво, прозоро та легко.

Залишилися сумніви? Напиши нам)

Телеграм
Інстаграм
Email sokolovska.kv.ua@gmail.com 

Галерея наших тераріумів з оргскла

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *