Fram Reptile
Про нас

Про нас

Розплідник Fram Reptile

У сучасному світі все частіше можна зустріти власників екзотичних тварин – павуків, амфібій, а також рептилій! Спостерігаючи чарівний рух кілець пітона, меланхолійну задумливість черепахи або цікавість ящірок, Ви зможете знайти в них щось, що змусить Вас зацікавитися цими створіннями.

Усі рептилії цікаві на відстані. Але познайомившись із ними особисто, ти починаєш розуміти наскільки незвичайні та дивовижні ці тварини. Вони мають свою особливу чарівність та інтелект.

У Європі вже нікого не здивуєш вараном у дворі чи величезною колекцією геконів. Однак в Україні ящірки тільки починають з’являтися як домашні улюбленці. Тераріумістика все ще залишається недооціненою, і ми постараємося розширити пізнання людей показавши всю чарівність утримання домашніх драконів.

Сайт “Fram Reptile” буде присвячений саме Ящіркам. Наша сім’я займаємося змістом та розведенням цих рептилій. Ми хочемо поділитися своїм досвідом і знаннями, отриманими за час проведений в компанії наших лускатих вихованців.

Початок шляху

Придбанням свого першого сцинку ми зацікавились у 2016 році. У той момент ми зіткнулися з несподіваними проблемами. У продажу були переважно вже дорослі, неповноцінні або хворі на рептилії. У деяких особин навіть на фото виднілися ознаки рахіту, була вигнута спина або був хвилястим хвіст. У багатьох не вистачало пальців через недотримання умов утримання. Ми були обурені та засмучені цим фактом, адже ящірки – досить прості у утриманні тварини.

Синеязыкий сцинк Колбаска

Через кілька місяців пошуків нам вдалося обзавестися першим синьоязиким сцинком – Колбаскою! Прекрасна тварина без будь-яких проблем! Це дало нам певну віру в те, що здорові ящіри не перевелися на український ринок.

 Через півроку ми захотіли купити їй майбутню пару і придбали Багетку в відомому в Україні розпліднику екзотичних тварин. Незважаючи на зовні здоровий вигляд, тварина потрапила до нас із кількома проблемами, які вимагали лікування та коригування. Згодом виявилося, що вона самка.

Фото сцинка гигаса

В 2018 мы увидели в российских объявлениях продажу необыкновенного сцинка – Санни! Вопреки тому, что при продаже он преподносился как самка, в последствии он оказался самцом.

Таким були наші перші кроки у придбанні нашого поточного поголів’я сцинків.
Ми прагнемо вирощувати здорових, красивих та незвичайних представників Tiliqua і зараз наша колекція налічує 12 особин різного спрямування.

Зараз у нас 2 напрямки розведення сцинків: Tiliqua Monochrome Project – гібридний напрямок.
І класичні інтермедії – Tiliqua scincoides intermedia.

Нинішня ціль

Зараз ми розробляємо свою форму Tiliqua Monochrome Project.

Її представники вже є у продажу у 2021 році.


Представилися цієї морфи будуть носіями гена Аnery і мати унікальне, монохромне забарвлення в сірих тонах. У малюнку переважатимуть тонкі лінії, властиві тиліква гігас, але розмір особин зберігся від тиліква інтермедія.
Крім того, вони залишаться в доступній ціновій категорії – адже саме цього ми і прагнемо!

Подарувати Вам не тільки доступного, а й особливого ящера, який радуватиме Вас довгі роки!

Наші тварини проходять регулярні огляди професійного герпетолога. Ми ретельно стежимо за їхніми умовами проживання як у нас, так і в їхніх майбутніх сім’ях. Якщо Ви вирішите купити сцинку у нас – можете бути впевнені в його здоров’ї. І в тому, що Ви завжди можете отримати швидку онлаїн-консультацію щодо догляду за Вашим улюбленцем.

ВГО ZOOСВІТ

Розплідник Fram Reptile є першим розплідником Синьомовних сцинків, офіційно зареєстрованим у всРозплідник Fram Reptile є першим розплідником Синьоязиких сцинків, офіційно зареєстрованим у всеукраїнській громадській організації ВГО ЗООСВІТ. Усі народжені у нас ящери проходять процедуру чіпування та отримують документи.

Це гарантія того, що Ви не придбаєте контрабандного ящера. Також у разі потреби у Вас не виникне проблем вивести Вашу рептилію за кордон.

Виставка

У наші плани входить переобладнання приміщення нашого розплідника у загальнодоступну виставку, яка буде розташована у передмісті Харківської області. Відкриття проекту 2023–2024 рік.